به وب سایت ایران پرداز خوش آمدید

آدرس:

قم - خیابان 45 متری صدوق

تلفن تماس:

09193571123

ایمیل:

info@iranpardaz.com

 

اتوماسیون و کارتخوان شهربازی ایران پرداز

________________________________________

 

بخش اصلی مجموعه شهربازی یک سیستم کنترل هوشمند فروش می باشد.مدیریت یکپارچه مالی و مشتری مجموعه اعم از حسابداری ، نحوه عملکرد صحیح دستگاه های بازی ، سناریو های فروش و… فقط با ایجاد یک بستر نرم افزاری و سخت افزاری پیشرفته و بومی سازی شده با شیوه های مدیریت داخلی امکان پذیر می باشد .
سیستم اتوماسیون شهربازی یا همان سیستم کارت شارژ این امکان را به شما می دهد تا ضمن برآورده کردن اهداف ذکر شده ، مشکلاتی از قبیل تهیه و توزیع سکه یا ژتون ، سوء استفاده اپراتور دستگاه ، اعمال تخفیف برای افراد خاص و … را برای همیشه در مجموعه خود حل کنید .
شرکت مهندسی ایران پرداز در سال 1391اقدام به طراحی و تولید یک سیستم جامع اتوماسیون پرداخت شهربازی نمود وحالا با انجام پروژه های بزرگ و کوچک در شهرهای مختلف و رفع نواقص و کاستی های این سیستم چه از لحاظ نرم افزاری و چه از لحاظ سخت افزاری می توانیم ادعا کنیم تولید کننده محصولی قابل رقابت با نمونه های خارجی هستیم.
سیستم جامع اتوماسیون شهربازی شرکت ایران پرداز با الگوبرداری از نمونه های خارجی (امکانات و عملکرد) و استفاده از سخت افزاری صنعتی بعد از سالها تجربه اکنون به جایی رسیده است که به جرأت میتوان گفت یکی از پیشرفته ترین و امن ترین سیستم های موجود در بازار ایران است .