ادرس ما  آدرس: قم – بلوار جمهوری – خیابان 45 متری صدوق

به وب سایت ایران پرداز خوش آمدید.

وبلاگ

درباره شرکت ایران پرداز

شرکت مهندسی ایران پرداز از سال 1391 فعالیت خودرا در زمینه طراحی ، ساخت و اجرای سیستم های اتوماسیون پرداخت تحت بستر استانداردهای روز دنیا با بهره گیری از دانش ساخت بومی آغاز کرده و در این راه با توجه به نیاز روز افزون مجموعه های شهربازی و تفریحی به یک سیستم پرداخت یکپارچه و مکانیزه شده اقدام به طراحی و ساخت نرم افزار و سخت افزارهایی با این هدف نموده است.

اتوماسیون سیستم های پرداخت مبتنی بر کارت های هوشمند در مجموعه های تفریحی و ورزشی فعالیت اصلی شرکت ایران پرداز می باشد .اکنون با انجام پروژه های مختلف بزرگ و کوچک مفتخریم با کسب تجربه لازم و دانش فنی ایرانی در خدمت شما عزیزان باشیم.

ارزش های ما

کارکنان خوشحال، محصولات با کیفیت و مشتریانی موفق، اینها ارزش های ما هستند.

کیفیت عالی محصولات

ما معتقدیم یک محصول خوب نرم افزاری، علاوه بر امکانات کاربردی، باید کاربرپسند و جذاب باشه و بشه از کار باهاش لذت برد، برای همین هم معیارهای سفت و سختی برای انتشار نسخه داریم.

همراهی با مشتری

ما به این نکته باور داریم که بکارگیری یک نرم افزار جدید چالش هایی رو به همراه داره،پس سعی میکنیم با ارائه خدمات آنبوردینگ به استقرار اون کمک کنیم و در طول مسیر با خدمات آموزش و پشتیبانی در کنار مشتریان باشیم.

محیط کاری پویا و شاد

ما با صداقت، همدلی و احترام در مسیر رسیدن به اهدافمون حرکت میکنیم و از یکدیگر حمایت می کنیم. چون هدف مشتری داریم، تلاش می کنیم در محیطی پویا و سر زنده در کار خود بهترین باشیم.